Duben 2012

Nový přírůstek do rodiny :) (Ale jen na jednu noc)

30. dubna 2012 v 16:56 | Chris. |  Koutek vzpomínek
Konečně jsem sehnala dárek pro ty kamarády. No, ona ta oslava byla už minulou sobotu a dárek jsem koupila v pátek, ale hrozně se mi líbí. Takže jsem si řekla, že když už ho budu mít jen na den, alespoň si ho vyfotím a dám sem, na blog. Je to rybička :) Sameček, druh Beta bojovnice. A jmenuje se po mně, Kristián :D. Mně se teda líbí, ladí s tím akvárkem. A už zažil životní trauma! Mamka ho hodila do umyvadla, naštěstí nám neuplaval a skočil zpátky do akvárka. Už jsem myslela, že je po něm n_n. Není to nic moc za dárek, ale pořád lepší, než jim kupovat stativ (oni fotí) za dva tisíce, jak to udělala jedna holka.

Tákže toto je Beta bojovnice aneb Kristián:Co mě ale nejvíc pobavilo, bylo toto (jdou to dvojčata - rozhovor já a oni dva):
Já: "Ahoj, tak co, ryba ještě žije?"
První z nich: "No jasně, u nás v kuchyni jde krásně vidět."
Druhý z nich: "No počkej, dals jí dnes nažrat?"
První z nich: "Aha... asi ne... myslel jsem, že jí dáš ty!"

A tak se dohadovali snad deset minut :DD Hlavně, že žije :D.

Jdu ven, je pěkně.
Christine

FOTOGALERIE

24. dubna 2012 v 20:47 | Chris.
když jedu na zájezd nebo dovolenou a fotím a fotím...
(některé fotky fotila mamka.. jsou to ale moje vzpominky a já je tady chci mít, bez ohledu na to, jestli jsem je fotila já nebo mamka... copiright si teda pro tentokrád odpusťte n_n)

zkoumám detaily..
(někdy se mi to zkoumání nepovede teda úplně, ale..)

pokud se chcete podívat, kdo je mým předchůdcem :)
(mamka má vlastní fotogalerii na photoserver.eu.. ne tady na blogu)


My memories | Skoro zlomený nos xD

24. dubna 2012 v 18:22 | Chris. |  Koutek vzpomínek
V tělocviku jsme dělaly kotoul letmo.. Zdálo se, že mi to jde, tak jsem si byla jistá, že to bude v pohodě. Jenžě pří skoku jsem si vrazila koleno do nosu a bylo to... Zlomený ho nemám, ale dost do bolelo a bolí.. No nedá se. Ani nevím, jak bych to mohla rozepsat... Nevím co napsat o nezlomeném nosu n_n.
Mám rozdělaný layout na tento blog... Jenže neumím rozzeřávat a nastavovat.. Připravte se na katastrofu xD n_n
Taky jsem dodělala layout na fantasy-creatures.. Ten se ale špatně uložil -> další katastrofa n_n... Asi si je objednám.. No na fantasy-creatures objednaný už mám, lay pro tento blog jsem ale chtěla zvládnout. Tak snad se to podaří.
Ještě musím dodělat ostatní místnosti na f-c a dodělat rekonstrukci na tomto blogu. Chci začít úplně od začátku. Nechám tu jen pár článků... Deníčky, apod. budou všechny smazány n_n. Nemám nervy dívat se na to, jak jsem hrozně psala, jak tam je u všeho "0 komentářů" a na další podobné pitomosti, které moje psychika nezvládá. Nechám tady jen články, které pro mě něco znamenají. Promažu některé rubriky... Prostě dodělám celou rekonstrukci.

Mám v plánu udělat free layout - hlavně na fotografické a autorské blogy, jelikož bude s mými fotkami na makro. Ale nevím, jak budu stíhat. n_n

Zatím se tady všichni mějte.

Vy si říkejte, co chcete. Já ale řeknu jen jedno: "Chris se vrací"

23. dubna 2012 v 16:51 | Chris.
Už po druhé... Když jsem blog opouštěla, myslela jsem, že je to napořád. Šla jsem na blogspot.com, a to pod dojmem, že je mnohem lepší než blog.cz, že mi tam bude lépe díky jeho nepřemožitelným funkcím. Jenže pak jsem zjistila, že je to pitomost. Vždyď blog.cz je jednodušší a odjakživa jsem měla blogy jen na blog.cz! Vždyď to je on, který mi vyhovuje! To je on, kde začínalo moje blogování a kde bude nejspíš i končit. Takže jsem si řekla, že se vrátím na blog.cz. Objevila jsem blog parrot-paradise.blog.cz, blog o papošcích, a řekla si, že zkusím psát taky o zvířatech. Takže teď mám blog rabbits-paradise.blog.cz, blog o mém zakrslém králíkovi, plus blog fantasy-creatures.blog.cz, blog o vlastní hře na fantasy stvoření. Oba dva blogy jsou na začátku a teprve se rozbíhají. Řekla jsem si: "To bude to pravé!", ale ne. Pořád mi něco chybí. Myslím, že jsem konečně přišla na to, co. Je to autorský blog. Zejména fotografický a písařský blog. Nechce se mi zakládat zase nový blog... Štve mě zakládání blogů, které nakonec smažu, štve mě vymýšlení nové adresy, štve mě všechno "nové", a to pořád říkám, jak ráda objevuji nové věci. V tomhle případě je to totální pitomost. Vzpoměla jsem si na tento blog. Už je tu se mnou přes tři měsíce, tak proč se nevrátit! Jasně, adresa je příšerná, protože je to přezdívka, kterou už nepoužívám, jelikož si ze mě sestřenka dělala hloupou, ale pravdivou legraci: Christy Sex - ha ha ha, tak jsme se zase všichni zasmáli. Ale co na tom, nikdo nikdy nemusí ani zjistit, jak tato adresa vznikla.
Tento blog je tedy fotografický a písařský.
Adminka zde je Chris. Aneb "Chris je zpátky."
Další její blogy najdete zde a tady.
Vítejte.